Вы здесь

Результати співбесіди на 2020-2022 роки навчання

Поздоровляємо вас з проходженням даного етапу!!!

Результати у вкладенні.

Список "Зараховані". Ви вже майже на програмі. Вам вказано які навички потрібно підтягнути до вересня і пройти тестування, починайте вчити, ходіть на курси, до репетиторів. Вересень вже дуже близько. І те, що ви попали в цей список ще не означає, що у вас вже все дуже добре. Майже все, але... Ви самі знаєте з чим у вас не все дуже добре. Вам ще потрібно пройти тестування у вересні для того, щоб підтвердити що ви найкращі серед кандидатів.

"Список очікування" - вас запросять на вказаний тест, але ваш пріоритет буде нижче, ніж у претендентів зі списку "Зараховані".  Відразу відповімо на питання: а які шанси пройти зі списку очікування в студенти? З досвіду - дуже ВИСОКІ, не зволікайте і готуйтеся до призначенного вам тестування. І у вересні ми вас теж будемо чекати на тестуваннях.

Якщо вас немає в списках - вдосконалюйте свої навички (програмування, французьку мову, комунікабельність, самопрезентація) і приходьте в наступному році. Тільки той досягає своїх цілей, хто для цього багато робить.

Якщо у вас є питання - пишіть або телефонуйте нам. І ми з радістю вам допоможемо.

Приложения: